lek. wet. Patrycja Goleń

właściciel Przychodni, specjalista chorób psów i kotów, specjalista radiologii weterynaryjnej

W 2003 roku ukończyłam  Wydział Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Odbyłam staże zawodowe w jednych z największych klinik weterynaryjnych w Polsce (Klinika Weterynaryjna „Arka” w Krakowie, Klinika Weterynaryjna Dr Wąsiatycza w Poznaniu), po czym podjęłam pracę w Klinice Weterynaryjnej „Therios” w Myślenicach. Obecnie leczę zwierzęta we własnej Przychodni. W trakcie pracy zawodowej ukończyłam 3-letnie podyplomowe studia specjalizacyjne z dziedziny chorób psów i kotów, zdając egzamin państwowy, uzyskałam tytuł specjalisty .W codziennej praktyce zajmuję się pacjentami internistycznymi, inseminacją psów, badaniem USG, diagnostyka laboratoryjną, dermatologią oraz chirurgią tkanek miękkich. Staram się zrozumieć potrzeby naszych pacjentów i ” porozumiewać się w ich języku”, stąd wciąż pogłębiam wiedzę na licznych sympozjach.

Prywatnie właścicielka stada: suczki rasy Golden Retriver – DELFI – obecnie dogoterapeutki na emeryturze , kotki rasy Kot Polski – POPIOŁKI- oraz ptaków w karmniku.


mgr inż. Michał Goleń

groomer, korektor racic, zootechnik 

Jestem absolwentem biologii i hodowli zwierząt Akademii Rolniczej w Krakowie . Studia ukończyłem w 2003 roku .Tematem mojej pracy magisterskiej było: Pielęgnacja i strzyżenie psów. Od 2000 roku pracowałem w Klinice Weterynaryjnej Arka w Krakowie. Tam rozpoczęła się moja przygoda z weterynarią, konstruowaniem wózków inwalidzkich dla psów i  strzyżeniem zwierząt. W 2004 roku moje losy zawodowe skierowały mnie do Lublina, gdzie rozpocząłem pracę  w dziedzinie hodowli bydła i związanym z nim doradztwem żywieniowym. Równocześnie rozpoczęliśmy działalność Przychodni Weterynaryjnej Pazur, w której zajmuję się strzyżeniem zwierząt oraz konstruowaniem wózków inwalidzkich dla psów. Na początku  2014 roku pozyskałem umiejętność holenderskiej pięciostopniowej funkcjonalnej korekcji racic bydła. Obecnie  korekcja racic jest w Przychodni kolejną oferowaną przez nas usługą.


lek. wet. Paulina Kot


lek. wet. Rafał Ostaszewicz

U nas zapłacisz kartami karty
© 2014 All Rights Reserved